Do 150 tyś w promocyjnej ofercie Deutshe Banku

Do 31 stycznia 2013r trwa promocja na kredyty gotówkowe w Deutshe Banku.

Poniżej szczegóły dotyczące oferowanego kredytu gotówkowego:

  • do 150 tyś zł
  • bez zaświadczeń o dochodach ( dla wybranych grup zawodowych)
  • szybka decyzja kredytowa, nawet w 1 dzień
  • atrakcyjne oprocentowanie,
  • minimum wymaganych dokumentów,
  • możliwość korzystnego ubezpieczenia na życie i od utraty pracy.

Jeśli masz już zaciągnięte kredyty w innych bankach możesz łatwo się ich pozbyć. Deutsche Bank połączy Twoje kredyty w jeden i zmniejszy Twoją ratę!

Gdyby tego było mało to nie dość, że spłacisz swoje stare kredyty, dostaniesz dodatkową gotówkę.

Czym jest Promocja Zimowa?

Promocja Zimowa to doskonała okazja na wzięcie kredytu ze specjalnie obniżonym oprocentowaniem. Warto skorzystać z preferencyjnych warunków cenowych kredytu i cieszyć się dodatkową gotówką jesienią.

Dlaczego warto skorzystać z Promocji?
Promocja Zimowa gwarantuje:

  • obniżone oprocentowanie aż o 3 punkty procentowe
  • prowizję w wysokości tylko 4%

Kiedy można skorzystać z Promocji i jakie warunki należy spełnić?

Wystarczy złożyć wniosek o kredyt w okresie trwania Promocji, czyli  do 31 stycznia 2013 i zawrzeć z Bankiem umowę do dnia 31stycznia 2013.

Kwota kredytu udzielonego w okresie promocyjnym nie może przekraczać 20.000 PLN kwoty netto, maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy, a oprocentowanie minimalne udzielonego kredytu nie może być niższe niż 8,99%.

 

Minimalne oprocentowanie dostępne w ramach Promocji Jesiennej wynosi 11,0% i dostępne jest dla Klientów z dochodem powyżej 7000 PLN netto, którzy wnioskują o db Kredyt Gotówkowy w Deutsche Bank PBC S.A., przy założeniu, że maksymalna wartość kredytu udzielona w ramach niniejszej Promocji nie może przekroczyć 20 000 PLN, a okres kredytowania 60 miesięcy. RRSO na dzień 20.09.2012 r., liczone dla kwoty 20 000 PLN i okresu kredytowania 60 miesięcy, wynosi 13,49%. Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie. Dla powyższych założeń miesięczna rata kredytu wynosi 452,42 PLN. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ma charakter wyłącznie informacyjny. Udzielenie kredytu uzależnione jest od uprzedniej pozytywnej oceny ryzyka kredytowego konsumenta.

 

Wypełnij zgłoszenie online >>

Brak komentarzy »

No comments yet.

  • Partnerzy