Duża pozabankowa pożyczka możliwa z opóźnieniami w BIK i BIG

Pożyczka o której mówimy oferowana jest przez Pożycz Tu sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, jej rynkowa nazwa to flexpożyczka.

Poniżej, nieco więcej szczegółów dotyczących oferowanej pożyczki.


Aby otrzymać pożyczkę, musisz w szczególności:

– Być pełnoletnim obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej co potwierdzisz stosownym dokumentem, np. dowodem osobistym lub paszportem,
– Mieć pełną zdolność do czynności prawnych,
– Posiadać rachunek bankowy

Dostępna kwota pożyczki to od 100 do 12.000 zł,
Okres kredytowania to od 1 do 24 m-cy,

Flexpożyczka akceptuje spóźnienia do 30 dni (BIK, BIG), jeśli chodzi o KRD to dopuszczalny jest dług 1000zł,

W promocji dla nowych klientów dostępna jest pożyczka do 1500zł z RRSO 0% na 60 dni.

 

Jeśli po otrzymaniu pożyczki uznasz, że pieniądze jednak nie są Ci potrzebne, masz prawo do odstąpienia od umowy pożyczki bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia, wypełniając i przesyłając oświadczenie oraz zwracając wymaganą kwotę.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; całkowita kwota do spłaty 1500 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 60 dni. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 59% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 3180 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 1180 zł; umowa na 12 miesięcy. Stan na 02.01.2017. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Możesz wnioskować o pożyczkę online, bez wychodzenia z domu – kliknij tutaj >> i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Brak komentarzy »

No comments yet.

  • Partnerzy