Załóż konto i odbierz Tablet w prezencie

Konto z Tabletem

Najnowsza oferta Idea Banku – Konto z Tabletem

Teraz zakładając konto firmowe w Idea Banku otrzymasz Super Prezent – Tablet Samsung Galaxy Tab

Poniżej najważniejsze informacje o koncie firmowym w Idea Banku:

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta1,

0 zł za wydanie i prowadzenie karty płatniczej2,

0 zł za wszystkie przelewy przez internet,

dostęp do gotówki w każdym momencie,

konto zakładane online – szybko i wygodnie.

Poniżej informacje jak Idea Bank dba o bezpieczeństwo konta oraz Twoich pieniędzy (źródło) :

Maskowane hasło dostępu

Dzięki maskowaniu hasła nigdy nie wprowadzamy całego hasła dostępu, lecz tylko wybrane znaki z tego hasła. Każdorazowo system prosi nas o podanie innych znaków z hasła. Takie rozwiązanie zabezpiecza przed przechwyceniem informacji o brzmieniu hasła, a także o jego długości.

Szyfrowane połączenie https

Kiedy logujemy się do systemu bankowości internetowej, hasło i login przekazywane są do Idea Banku przez internet w formie zaszyfrowanej przy użyciu protokołu SSL z 256-bitowym kluczem szyfrującym. Szyfrowanie to gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność przesyłanych danych.

Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS

Ta metoda autoryzacji to wygoda i bezpieczeństwo. W momencie potwierdzania operacji wysyłane jest w formie SMS-a unikalne dla danej transakcji hasło. Dodatkowo w SMS-ie znajduje się informacja o autoryzowanej operacji. Dzięki temu możemy mieć pewność, że hasło do potwierdzenia znane jest tylko nam.

Wiadomości wysyłane z podpisem elektronicznym

Wiadomości e-mailowe wysyłane przez Idea Bank zawsze zawierają podpis cyfrowy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nadawcą wiadomości jest Idea Bank i że nie została ona zmodyfikowana przez osoby trzecie.

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Środki zgromadzone na koncie Z TABLETEM w Idea Bank SA z siedzibą w Warszawie objęte są obowiązkowym systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 14.12.1994 roku o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t.j. DzU z 2009 r. Nr 84, poz. 711 ze zm.) do kwoty 100 000 euro.

1W wypadku utrzymywania comiesięcznych wpływów na rachunek w minimalnej wysokości 1500 zł oraz dokonywania co miesiąc transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą, wydawaną do rachunku rozliczeniowego Konto Firma To Ja, na łączną kwotę nie niższą niż 500 zł, opłata za prowadzenie rachunku wynosi 0 zł. W sytuacji, kiedy suma transakcji jest niższa i/lub nie został wykonany wpływ, opłata za prowadzenie rachunku wyniesienie 19,99 zł.
2W wypadku wykonania co miesiąc transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą, wydawaną do rachunku rozliczeniowego Konto Firma To Ja, na łączną kwotę nie niższą niż 300 zł opłata za obsługę karty wynosi 0 zł, jeżeli łączna kwota transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu kalendarzowym jest niższa, opłata za obsługę karty wynosi 4,99 zł.
Promocja „Konto Firma To Ja z Tabletem” jest skierowana dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Nagroda w postaci tabletu marki Samsung Galaxy Tab 2 7.0 przekazywana jest Klientowi po zawarciu z Tax Care S.A. umowy o prowadzenie księgowości z abonamentem o wartości nie niższej niż 189 zł netto i dokonaniu pierwszej opłaty za abonament księgowy, przekazaniu Tax Care S.A. wymaganych dokumentów do prowadzenia usług księgowych, wpływie na rachunek rozliczeniowy Konto Firma To Ja (dalej „rachunek”) wpłaty w wysokości 1500 zł oraz dokonaniu pierwszej transakcji bezgotówkowej wykonaną kartą płatniczą wydaną do rachunku. Klient przystępując do Promocji zobowiązuje się do nierozwiązania umowy rachunku oraz umowy o kartę płatniczą przed upływem 24 miesięcy, korzystania z usług księgowych przez co najmniej 24 miesięcy, utrzymywania comiesięcznych wpływów na rachunek w minimalnej wysokości 1500 zł oraz do dokonywania comiesięcznych transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty płatniczej wydanej do rachunku na kwotę nie niższą niż 500 zł. Promocja ważna do odwołania. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Konto Firma To Ja z Tabletem” dostępnym na stronie www.ideabank.pl oraz w oddziałach Idea Bank S.A.

 

Sprawdź oferty pozostałych kont firmowych >>

  • Partnerzy